COVID 19 – Komunikat

Szanowni Państwo,

ze względu na postępujące zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, oraz mające na uwadze oficjalne stanowisko organów państwa uprzejmie informujemy o konieczności okresowego wprowadzenia zachowań wynikających z zaistniałej sytuacji.

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, uprzejmie informujemy, że do odwołania ograniczony będzie dostęp do Biura Obsługi Klienta i możliwość załatwiania spraw, które wymagają osobistej wizyty w siedzibie Spółki. Prosimy o kontakt za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta EBOK, korespondencji mailowej, przesyłki pocztowej oraz kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami:

  • obsługa klienta (95) 7597 672
  • dział techniczny (95) 7597 672 wew. 15
  • W sytuacjach alarmowych 661 80 20 20

Korespondencję oraz dokumenty można przekazywać za pośrednictwem skrzynki podawczej zlokalizowanej na głównej bramie przed siedzibą PWK EKO na ul. Mickiewicza 79.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. 

Pozostałe komunikaty

Ogłoszenie o pracę

 Szukamy nowych członków do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: – Monter / Konserwator sieci wod-kan – Specjalista ds. technicznych Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną,

Read More »